Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

ПослугиНаша адреса:

м. Львів, вул. Балабана, 29
(біля Краківського базару)

☎ Ремонт: Viber (097) 067-01-01 

☎ Викуп: Viber (097) 050-98-96

☎ Ремонт: (032) 247-25-47
Відгуки наших клієнтів
winner

10 років досвіду

garanty

3-6 місяців гарантії

diagnostic

Безкоштовна Діагностика

repair

Оперативний ремонт

Основні поломки телевізора та їх усунення

Для сучасних людей телевізор — це зручна і доступна можливість отримати інформацію про всі новини світу, розважитись та відпочити за переглядом різноманітних програм чи фільмів. Не дивно, що коли з’являються несправності, власник телевізора прагне якомога швидше відновити функціональність пристрою.

Поради експертів сервісного центру «Контакт» допоможуть самостійно розібратись в причинах основних поломок та по можливості усунути їх.

Як визначити рівень серйозності поламання телевізора

Будь-які поломки техніки потребують діагностики, адже щоб усунути проблему, потрібно встановити її причину. Якщо несправність незначна, можна спробувати самостійно відновити роботу телевізора.

Що можна зробити:

  • Якщо телевізор не включається, варто перевірити цілісність кабелю, через який пристрій підключено до розетки, а також щільність його з’єднання з гніздом.
  • Якщо телевізор не виключається, можливо треба перевірити справність пульту управління і наявність живлення батарейок.
  • Відсутність зображення може бути наслідком невдалого перенастроювання каналів чи протермінованої оплати за послуги кабельного телебачення.
  • Пропав звук. Можливо, було випадково натиснено кнопку для переходу в беззвучний режим або вийшли з ладу динаміки.

У всіх інших випадках поява несправностей свідчить про серйозні пошкодження пристрою. Тому для проведення глибокої діагностики необхідно звернутись до кваліфікованих спеціалістів.

Види несправностей та їх можливі причини

Для кожного виду поломки характерні особливі ознаки. Найчастіше спостерігаються такі типи несправностей телевізора:

  • Проблеми з включенням чи виключенням. Можливі причини — перегорів блок живлення або материнська плата, вийшов з ладу пульт ДУ.
  • Зображення погане або зовсім відсутнє при наявності звуку. Основні причини — перегоріла лампа підсвічування, пошкодження матриці, не працює інвертор, поломка основної плати. Якщо екран білий або сірий, скоріш за все, є проблеми з роботою матриці або таймінг контролера T-Con.
  • Відсутній звук, поява сторонніх шумів. Причини — поломка елементів акустичної системи.
  • Загальні проблеми з управлінням — несправність основної плати.

Досвідчені спеціалісти рекомендують підключати до телевізора стабілізатор напруги, щоб захистити техніку від перепадів току в мережі. Також не варто виставляти максимальну яскравість — це призводить до передчасного зносу основної плати телевізора.

Професійні майстри сервісного центру «Контакт» мають достатньо досвіду, щоб не тільки визначити, що саме призвело до появи несправностей, але й провести ремонт телевізора якісно і в найкоротший термін.

Поиск