Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!
Наша адреса:

м. Львів, вул. Балабана, 29
(біля Краківського базару)

☎ Ремонт: Viber (097) 067-01-01 

☎ Викуп: Viber (097) 050-98-96
Відгуки наших клієнтів
winner

10 років досвіду

garanty

3-6 місяців гарантії

diagnostic

Безкоштовна Діагностика

repair

Оперативний ремонт

Як захистити домашню техніку від аварійних ситуацій в мережі живлення

Повсякденне використання домашніх технічних приладів — невід’ємна складова побуту сучасної людини і один з показників рівня якості її життя. Якщо пристрої виходять з ладу, звичайний життєвий режим порушується, а відчуття успішності та впевненості в собі змінюється на стан дискомфорту і дратівливості.

Щоб не допустити виникнення подібних проблем і запобігти утворенню аварійних ситуацій, спеціалісти сервісного центру «Контакт» у Львові рекомендують захистити домашню техніку за допомогою спеціального обладнання.

Головні причини виходу зі строю домашніх пристроїв

Звичайному споживачу важко передбачити можливі появу поломок техніки, особливо нової. Але професійні майстри, які кожен день мають справу з діагностикою та ремонтом побутових пристроїв, запевняють: найчастіше прилади виходять зі строю через аварійні ситуації в мережі живлення.

Кількість побутової техніки в оселях споживачів невпинно зростає, що призводить до значного збільшення навантаження на електромережі. У багатьох будинках встановлено застаріле електрообладнання, конструкція якого проектно не розрахована на перенавантаження. Внаслідок, у лініях живлення виникають перепади напруги, протистояти яким домашня техніка не може.

Як стабілізувати напругу

Єдиний спосіб уникнути непередбаченого впливу коливань напруги — встановити захисне обладнання. Вибір стабілізуючих пристосувань визначається типом проблеми:

  • якщо спостерігається нестабільна напруга в мережі (коливається від 150 до 250 вольт), потрібно встановити стабілізатор напруги — пристрій, здатний перетворювати параметри електроенергії і встановлювати показники в потрібних межах. Стабілізатори напруги бувають різних типів — сервопривідні, релейні, симісторні;
  • при різких стрибках напруги (як в меншу, так в більшу сторону), досвідчені майстри рекомендують використовувати відсікачі (реле). Це багатофункціональні пристрої, захищаючі домашню техніку від відхилення показників електромережі. Актуальні для встановлення не тільки в квартирах, але й у будинках, в тому числі, багатоквартирних.

Домашня електротехніка може виконувати безліч складних операцій і, що найголовніше, дає можливість зекономити фізичні сили та час. Тому варто завчасно встановити обладнання, що захищає електроприлади від наслідків аварійних ситуацій в мережі. А зробити правильний вибір таких пристроїв вам допоможуть професіонали сервісного центру «Контакт».

Поиск