Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

ПослугиНаша адреса:

м. Львів, вул. Балабана, 29
(біля Краківського базару)

☎ Ремонт: Viber (097) 067-01-01 

☎ Викуп: Viber (097) 050-98-96

☎ Ремонт: (032) 247-25-47
Відгуки наших клієнтів
winner

10 років досвіду

garanty

3-6 місяців гарантії

diagnostic

Безкоштовна Діагностика

repair

Оперативний ремонт

Що робити, щоб мобільний телефон служив довше

Важко переоцінити значення мобільного телефону для наших сучасників. Більшість людей практично не випускає пристрій з рук і не тільки заради спілкування. Смартфони здатні виконувати безліч функцій, необхідних для повноцінної роботи та відпочинку.

Якщо телефон виходить з ладу, це може сприйматись, як катастрофа, бо під час ремонту телефона його власник випадає з поля зору колег та друзів, а можливість дистанційно контролювати важливі в житті речі стає для нього недоступною.

Досвідчені майстри сервісного центру «Контакт» у Львові радять не спокушати долю і захистити свого мобільного улюбленця до того, як з ним щось трапиться.

Основні проблемні місця будь-якого смартфона

Існує думка, що чим дорожчий та «крутіший» телефон, тим він надійніший. Компетентні спеціалісти частково з цим згідні: і справді, оригінальні вироби, на відміну від китайських аналогів, здатні довше служити без потреби в ремонті, та й знайти запчастини до них набагато простіше.

Але навіть дорогі моделі відомих брендів мають такі ж самі слабкі місця, як і їх бюджетні копії. Найчастіше необхідність в ремонті смартфонів виникає в наступних випадках:

  • пошкодження скла екрана;

  • проблеми із зарядженням акумулятора;

  • несправність роз’єму зарядки;

  • потрапляння вологи під корпус;

  • зараження вірусами.

Також поломки мобільних можуть виникати на фоні недбалого ставлення до пристрою — внаслідок ударів, механічних пошкоджень, засмічення пилом, переохолодження або надмірного нагріву.

Як захистити смартфон від наслідків експлуатації

Бажання споживачів захистити мобільний від поламання давно вже знайшло відгук у виробників мобільних аксесуарів. Уникнути ремонту телефона стало дуже просто. Достатньо:

  • наклеїти на дисплей захисну плівку або скло, яке не пропускає вологу та пил і запобігає появі механічних пошкоджень;

  • використовувати спеціальні захисні засоби для задньої панелі та бокових частин апарату — накладки, «книжки» та бампери;

  • заряджати смартфон тільки оригінальними зарядними пристроями;

  • слідкувати, щоб штекер зарядки був правильно вставлений в роз’єм, а в гніздо живлення не потрапляв бруд. Також не варто різко висмикувати кабель живлення після завершення зарядки;

  • подбати про антивірусну безпеку — встановити ліцензійне програмне забезпечення та вчасно оновлювати операційну систему. А ще бажано відключити функцію встановлення додатків з невідомих джерел у розділі «Особисті дані» та стерегтися будь-яких посилань з СМС.

Аксесуари для мобільних знижують можливість поломок смартфонів, але не здатні забезпечити 100%-й захист від появи несправностей. Зате майстри сервісного центру «Контакт» готові зробити все, щоб повернути до життя пошкоджену мобільну техніку. Як завжди, якісно, швидко та надійно.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поиск