Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!
Наша адреса:

м. Львів, вул. Балабана, 29
(біля Краківського базару)

☎ Ремонт: Viber (097) 067-01-01 

☎ Викуп: Viber (097) 050-98-96
Відгуки наших клієнтів
winner

10 років досвіду

garanty

3-6 місяців гарантії

diagnostic

Безкоштовна Діагностика

repair

Оперативний ремонт

Не працює плейстешн, чому?

З момента появи в далеких 90-х, ігрові приставки й до цього часу утримують міцні позиції в симпатіях споживачів. І хоча сучасні аналоги ігрового обладнання відрізняються не тільки багатофункціональністю, але й більш значним технологічним потенціалом, це не гарантує довготривалості їх роботи без поломок й ремонту.

Майстри сервісного центра «Контакт» у Львові наголошують: найчастіше плейстейшн виходить з ладу, в результаті некоректного користування приставкою її власником.

Головні проблеми з плейстейшн

Допоки ігрова приставка нова і на неї розповсюджується гарантія, більшість власників не дуже переймається правилами експлуатації приладу. Але наступає момент, коли гарантійний термін підійшов до закінчення і плейстейшн раптом починає давати збої в роботі.

Помилково думати, що справа в самому пристрої і вас обманули виробники. Скоріше за все, причиною появи несправностей ігрової техніки є власна недбалість її господаря.

Які несправності плейстейшн найпопулярніші

Ознаки та причини найчастіших поломок, через які потрібен ремонт плейстейшн:

  • перегрів. Головну загрозу системі охолодження обладнання несе: пил, дрібне сміття, шерсть домашніх тварин та будь-які речі, що перешкоджають нормальній циркуляції повітря у вентиляційних отворах;

  • шум і тріск кулера під час роботи консолі, зависання, повільне завантаження ігор, самовільне виключення чи перезавантаження — подібні проблеми виникають при сильному нагріванні процесора. Це означає, що потрібно перевірити стан термопасти і можливо замінити її;

  • поява на екрані дефектів зображення або повна його відсутність. Таке трапляється, якщо термопаста пересохла і тріснула, спровокувавши втрату контакта процесора з материнською платою. Проблема вирішується відновленням контактів і повернення відеочіпа на його місце;

  • приставка не включається через вихід з ладу блока живлення. Різкі стрибки напруги негативно впливають на роботу пристрою, в цілому і можуть призвести до повного перегорання запобіжників;

  • консоль не вмикається, зависає, самостійно переходить на небезпечний режим. Можлива причина — вихід з ладу програмного забезпечення, внаслідок короткого замикання.

Щоб уникнути подібних проблем з плейстейшн, потрібно постійно доглядати за приставкою: регулярно чистити від пилу та бруду за допомогою пилососа, не ставити пристрій поряд з нагрівальним обладнанням, уникати попадання вологи, механічних пошкоджень та ударів, а також обов’язково встановити стабілізатори напруги.

За повною та якісною сервісною підтримкою звертайтесь до фахівців сервісного центра «Контакт» — це найкраща можливість забезпечити плейстейшн надійну та довговічну роботу.

 

Поиск