Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

(063) 173-31-31, (066) 702-86-03

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Правильний догляд за пилотягом — запорука його довгої служби

Одним з параметрів, що визначають якість життя людини, вважається чистота поверхонь в приміщенні, де вона працює або живе. Домогтися задовільного санітарного стану простору навколо себе не так вже й складно — потужність і функціональність сучасних моделей порохотягів дозволяє швидко усунути не тільки скупчення пилу, але й бруд.

Однак з часом ефективність роботи пристрою починає знижуватися і техніка поступово приходить в непридатність, незалежно від її різновиду. Досвід майстрів нашого сервісного центру показує, що в переважній більшості випадків несправності порохотягів виникають на тлі неправильного догляду за ними.

Як правильно доглядати за порохотягом

Головне завдання пилотягазібрати пил і сміття та відправити в сміттєзбірник. І неважливо, який принцип його роботи — і звичайні пристрої для сухого чищення, і мийна техніка, і навіть роботи-пилотяги потребують регулярного звільнення від грязьових скупчень.

Основні етапи догляду:

  • По завершенні прибирання контейнер для збору пилу необхідно витягти і викинути його вміст. Одноразові мішки викидають разом зі сміттям. У мийних пилотягах брудну воду відразу виливають, а контейнер насухо витирають.

  • Чищення системи фільтрів. Брудні фільтри знижують продуктивність порохотяга і провокують перегрів двигуна. Мікрофільтри зазвичай розташовуються поруч зі сміттєзбиральником і швидко забруднюються. Після прибирання мікрофільтр витягають і ретельно промивають під проточною водою. Потім сушать природним чином. Так само роблять і з аквафільтром.

  • Нера-фільтри розташовані на зворотному боці порохотяга. Ці елементи не рекомендується прати. Щоб зберегти функціональність, досить почистити НЕРА-фільтр щіткою або продути компресором.

  • Чищення щіток. Під час прибирання на щітку пилотяга і його коліщатка намотується чимало сміттєвих частинок, що перешкоджають роботі пристрою. Тому волосся, шерсть і нитки, що застрягли на щетині, обов'язково прибирають.

Деякі елементи пилотяга погано переносять контакт з водою. Ні в якому разі не можна прати НЕРА-фільтри. Під впливом вологи частинки пилу в порах тверднуть і фільтр втрачає пропускну здатність, що призводить до перегріву і згоряння двигуна. З цієї ж причини не рекомендується прати і повторно використовувати одноразові мішки.

Зниження продуктивності порохотяга — досить вагомий привід звернутися до наших фахівців, щоб уникнути серйозних зламів та дорогого ремонту техніки.

 

Поиск