Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Меню

Чого не робити, щоб ноутбук служив довше

Купуючи ноутбук, мало хто задумується над тим, як довго він прослужить — здається, якщо оргтехніка нова, то й несправності найближчим часом їй не загрожують.

Але це не так. Як показує досвід майстрів сервісного центру «Контакт», переважна більшість зданих в ремонт ноутбуків втратили функціональність саме з вини своїх власників. Адже навіть найбільш досконалі сучасні моделі ноутбуків потребують постійної турботи — своєчасного сервісного обслуговування та дбайливого ставлення.

Як ми щоденно «вбиваємо» свій ноутбук

Багато хто з нас, не уявляє свого життя без щоденного відвідування інтернет мережі. Тим більше, що завдяки мобільності і потужним характеристикам сучасних ноутбуків, їх можна вільно переносити в будь-яке місце. Тому використання гаджета в спальні, на кухні, чи навіть у туалеті давно вже стало звичною справою.

І в цьому полягають головні помилки користувачів:

  • Лежачи на дивані чи у ліжку легко не помітити, що спеціальні отвори, розміщені на задній стінці ноутбука, перекрила м’яка поверхня ковдри чи подушок. Як результат — перегрів та вихід пристрою з ладу.
  • Комфортний сніданок за переглядом інтернет новин призводить до засмічення всіх поверхонь ноутбука — вентиляційних решіток, клавіатури, дисплею, та контактів батареї. Найгірше — це потрапляння в робочий гаджет вологи, бо виникають окислювальні процеси, що руйнують деталі.
  • Відвідини туалету з ноутбуком в руках можуть закінчитись досить невесело. Якщо пристрій впаде і зламається жорсткий диск, або якщо на нього попаде волога, ремонт неминучий.

Не менш шкідливим для «здоров’я» ноутбука є недбале ставлення до елементарних сервісних потреб гаджета — заміни раз в рік термопасти та прокладок, зарядки оригінальним пристроєм, акуратного поводження з роз’ємами.

Варто звернути увагу, що ноутбуки погано переносять підключення кабеля HDMI після загрузки пристрою. Також не потрібно під час роботи гаджета висмикувати з розетки шнур для живлення — особливо це стосується випадків, коли батарея погано тримає енергію.

Що ж робити?

Виконуючи елементарні правила використання ноутбука, дуже легко подовжити його експлуатаційну придатність. Крім того, сучасні виробники пропонують багато засобів, використання яких полегшує видалення бруду та пилу з поверхні гаджета.

І найголовніше: якщо ви бачите, що ноутбук працює не так, як звичайно, шумить, гріється, часто зависає,повільно загружається, або ж і зовсім не виконує команд — негайно звертайтесь в сервісний центр «Контакт». Тому що вашому гаджету терміново потрібна допомога професіоналів.