Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

(063) 173-31-31, (066) 702-86-03

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Чого не робити, щоб ноутбук служив довше

Купуючи ноутбук, мало хто задумується над тим, як довго він прослужить — здається, якщо оргтехніка нова, то й несправності найближчим часом їй не загрожують.

Але це не так. Як показує досвід майстрів сервісного центру «Контакт», переважна більшість зданих в ремонт ноутбуків втратили функціональність саме з вини своїх власників. Адже навіть найбільш досконалі сучасні моделі ноутбуків потребують постійної турботи — своєчасного сервісного обслуговування та дбайливого ставлення.

Як ми щоденно «вбиваємо» свій ноутбук

Багато хто з нас, не уявляє свого життя без щоденного відвідування інтернет мережі. Тим більше, що завдяки мобільності і потужним характеристикам сучасних ноутбуків, їх можна вільно переносити в будь-яке місце. Тому використання гаджета в спальні, на кухні, чи навіть у туалеті давно вже стало звичною справою.

І в цьому полягають головні помилки користувачів:

  • Лежачи на дивані чи у ліжку легко не помітити, що спеціальні отвори, розміщені на задній стінці ноутбука, перекрила м’яка поверхня ковдри чи подушок. Як результат — перегрів та вихід пристрою з ладу.
  • Комфортний сніданок за переглядом інтернет новин призводить до засмічення всіх поверхонь ноутбука — вентиляційних решіток, клавіатури, дисплею, та контактів батареї. Найгірше — це потрапляння в робочий гаджет вологи, бо виникають окислювальні процеси, що руйнують деталі.
  • Відвідини туалету з ноутбуком в руках можуть закінчитись досить невесело. Якщо пристрій впаде і зламається жорсткий диск, або якщо на нього попаде волога, ремонт неминучий.

Не менш шкідливим для «здоров’я» ноутбука є недбале ставлення до елементарних сервісних потреб гаджета — заміни раз в рік термопасти та прокладок, зарядки оригінальним пристроєм, акуратного поводження з роз’ємами.

Варто звернути увагу, що ноутбуки погано переносять підключення кабеля HDMI після загрузки пристрою. Також не потрібно під час роботи гаджета висмикувати з розетки шнур для живлення — особливо це стосується випадків, коли батарея погано тримає енергію.

Що ж робити?

Виконуючи елементарні правила використання ноутбука, дуже легко подовжити його експлуатаційну придатність. Крім того, сучасні виробники пропонують багато засобів, використання яких полегшує видалення бруду та пилу з поверхні гаджета.

І найголовніше: якщо ви бачите, що ноутбук працює не так, як звичайно, шумить, гріється, часто зависає,повільно загружається, або ж і зовсім не виконує команд — негайно звертайтесь в сервісний центр «Контакт». Тому що вашому гаджету терміново потрібна допомога професіоналів.

Поиск