Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Меню

Купівля ноутбуків

Для більшості користувачів ноутбук - це не просто робоча конячка або засіб для розваг. Це універсальна техніка, яка замінює собою комп'ютер, ігрову приставку і телевізор. Однак, яким би добрим не був апарат, рано чи пізно виникає необхідність його заміни.

Причин для цього може бути декілька:

 • хочеться поміняти модель на більш сучасну (продуктивну, зручну, популярну і т.п.);
 • потрібен більш потужний пристрій для роботи;
 • знадобився ноутбук з кращими характеристиками для вимогливих до параметрів гаджета ігор.

При цьому завжди виникає питання: що робити з б / у технікою? Якщо варіант «віддати знайомим» відпаде, і ви хочете повернути хоча б частину первісної вартості ноутбука, можна піти двома шляхами. Перший з них - спробувати продати через оголошення. Це варіант може благополучно спрацювати, проте, угоду можна прочекати місяці, якщо не роки. І навіть якщо пощастить знайти покупця, доведеться мати справу з пересилкою, яка несе додаткові ризики.

Щоб уникнути зайвих складнощів і максимально швидко і вигідно продати стару техніку - звертайтеся до нас! Сервісний центр «Контакт» на постійній основі бере нові і б / у ноутбуки в робочому стані, пропонуючи хороші умови для кожного клієнта.

Як відбувається операція купівлі-продажу?

Щоб продати свій ноутбук, вам потрібно просто принести його до нас за адресою вул. Балабана, 29, і отримати гроші. Процес покупки буде відбуватися таким чином:

 • ви чекаєте близько 15 хвилин, поки фахівець проводить швидку діагностику і перевірку працездатності апарату;
 • ви приносите пристрій одному з наших майстрів;
 • він оглядає стан і комплектацію техніки;
 • майстер озвучує оціночну вартість вашого ноутбука, і, якщо сторони все влаштовує, можете відразу забрати готівку.

Щоб заощадити свій час, ви можете заздалегідь дізнатися орієнтовну вартість техніки. Для цього зателефонуйте нам по одному з телефонів сайту, і дайте фахівцю базову інформацію щодо ноутбука: марку, рік випуску, стан, комплектацію. З огляду на це, фахівець може приблизно позначити ціну, однак, варто розуміти, що більш точна оцінка буде можлива тільки після очної діагностики.

Формування ціни на б / у ноутбук

Не дивлячись на те, що техніка з часом зношується, ми намагаємося дати максимально справедливу ціну за кожний отриманий пристрій. Якщо ваш ноутбук працює без перебоїв, ви можете бути впевнені, що отримаєте за нього гідні гроші.

Вартість техніки буде залежати від наступних факторів:

 • Ступінь зношеності запчастин. Однією з найбільш вразливих частин ноутбука є жорсткий диск, який страждає від недбалої або інтенсивної експлуатації, ударів, трясіння, що погіршує роботу пристрою. Чим краще стан ЖД, тим вище ціна;
 • Наявність або відсутність зовнішніх дефектів. Потертості, тріщини корпусу, нанесені малюнки або наклейки знижують вартість ноутбука;
 • Справності ноутбука. Ми платимо тільки за робочі пристрої.
 • Рік випуску. Чим старше апарат, тим нижче буде ціна. Це пояснюється тим, що старі моделі мають більш низьку продуктивність, слабкі характеристики, які з часом стають ще нижче через інтенсивноу експлуатацію;
 • «Аварійні ситуації». Дуже часті ситуації, коли пристрій було залито або він піддавався падінню. Надалі це може спричинити за собою додатковий ремонт, а тому вартість такої техніки буде нижче;
 • Наявність комплектуючих. Ноутбук з робочим зарядним пристроєм і дисками з драйверами завжди буде коштувати дорожче.

Ми цінуємо кожного свого клієнта, і завжди зможемо обгрунтувати зазначену ціну. Наші майстри ніколи не занижують вартість штучно, даючи можливість отримати вигоду кожному, хто звертається в нашу компанію.

Звертайтеся, і ви обов'язково станете нашим постійним клієнтом!