Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Меню

Купівля телефонів

Кількість мобільних гаджетів на ринку техніки зростає з кожним днем. З'являються нові виробники, оновлюються моделі, поліпшується функціонал і дизайн. Тож не дивно, що старий телефон вже не задовольняє зростаючі потреби і виникає бажання його замінити.

Може бути й інша ситуація - купили новий телефон, але він не приносить ті емоції, які від нього очікуєш. Спонтанна покупка може розчарувати функціоналом, кольорами, якістю фото або відсутністю певних функцій. Щоб змінити гаджет, можна дати оголошення про продаж, однак, в цьому випадку важко сказати, як довго доведеться чекати свого покупця.

Якщо ви хочете швидко продати свій б / у телефон або смартфон - звертайтеся до нас! Сервісний центр «Контакт» на постійній основі купує нові і б / у гаджети в робочому стані, допомагаючи заощадити ваш час і швидко отримати гроші на нову покупку. Вибираючи нас, ви завжди можете розраховувати на швидку оцінку і чесну ціну за ваш гаджет!

Який телефон можна продати?

Ми позиціонуємо себе як фірма, яка намагається йти в ногу з часом, а тому працюємо в основному з сучасною технікою. Купуючи гаджети з рук, ми пред'являємо до них такі вимоги:

  • техніка повинна бути випущена протягом останніх років. На жаль, ми не купуємо кнопкові телефони або дуже застарілі моделі з огляду на їх неактуальність;
  • телефони і смартфони повинні бути в робочому стані. Можлива наявність ознак користування на корпусі телефону або на екрані, проте, функціонал повинен бути в порядку;
  • перевага віддається гаджетам з оригінальною коробкою та документами, однак їх наявність не є обов'язковою умовою.

Наша компанія не купує телефони або смартфони на запчастини, тому ми не можемо прийняти гаджети, які вимагають серйозного ремонту або не піддаються відновленню. Але ми завжди раді придбати техніку, яка вам вже не потрібна, але ще годиться для подальшого використання. Звертайтеся до нас, і ми завжди прийдемо до умов, які будуть вигідні обом сторонам!

Від чого залежить ціна на б / у телефон?

Одним з головних принципів нашої роботи є чесність і лояльність по відношенню до кожного клієнта. Щоб завоювати вашу довіру, ми не тільки встановлюємо прийнятні ціни на ремонт техніки, а й намагаємося максимально адекватно оцінити пристрої, які приймаємо від користувачів. Ціна на телефони і смартфони б / у залежатиме від:

  • року випуску телефону або смартфона. Справедливо, що новинки будуть цінуватися більше, ніж гаджети, випущені кілька років тому, і сума, отримана на руки за такий пристрій, буде вище;
  • марки гаджета. Чим надійніший і популярніший виробник, тим вище буде оцінена техніка, отримана від клієнта;
  • стан гаджета. Істотні потертості, відколи й інші ушкодження, які впливають на зовнішній вигляд смарфона, будуть знижувати вартість техніки. І, навпаки, якщо пристрій використовувався бережно і зберіг свою привабливість, він принесе власнику більше вигоди при продажу.

Продаж б / у телефонів і смартфонів відбувається дуже швидко. Щоб отримати гроші за пристрій, який вам більше не потрібно, вам необхідно просто принести його в наш сервісний центр. Майстер огляне його при вас, протестує, і озвучить вартість, за яку фірма готова прийняти гаджет.

Всі смартфони, прийняті від клієнтів, проходять ретельну діагностику і виставляються на повторний продаж. Якщо у вас є бажання оновити модель гаджета без серйозних витрат, ви завжди можете доглянути оптимальний варіант на нашій вітрині.