Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Меню

Купівля телевізорів

Купівля нового багатофункціонального телевізора - це не тільки позитивні емоції від володіння хорошою річчю, а й виникнення прозаїчного питання: куди подіти стару модель?

Зазвичай така техніка зберігається в хорошому стані, а якщо телевізор відноситься до сучасних апаратів, цілком логічно, що власникам хочеться повернути частину вкладених в нього коштів. Перше, що спадає на думку в цьому випадку - розмістити оголошення про продаж. Однак, у цього варіанту є кілька суттєвих мінусів. По-перше, покупець не завжди знаходиться в своєму місті, а зв'язуватися з пересилкою - це ризик втратити гроші і техніку. По-друге, на відміну від дрібних приладів, які можна тимчасово заховати в шафі або тумбочці, телевізор займає багато місця для зберігання. Очікування бажаючих придбати б / у техніку може істотно затягнутися, а весь цей час громіздкий предмет буде заважати в квартирі.

Швидко продати б / у телевізор і відразу отримати гроші можна, звернувшись в нашу фірму. Сервісний центр «Контакт» купує техніку в робочому стані, пропонуючи найвигідніші ціни і швидку діагностику.

Які телевізори ми приймаємо і як проходить оцінка

Отримати дохід там, де це можливо - нормальне бажання кожної раціональної людини. А що може бути приємніше, ніж заробити на непотрібної речі? Здійснюючи угоду купівлі-продажу з нашою фірмою, ви не тільки расхламляете свій будинок, але і отримуєте хороші гроші.

Щоб вам було простіше зорієнтуватися, ми склали невеликий список параметрів, за якими приймаються б / у телевізори:

  • підходять будь-які телевізори, крім кінескопів (плазмові, ЖК, LED або LCD);
  • техніка повинна бути в робочому стані;
  • приймаються як нові пристрої, так і тї, що в експлуатації не один рік.

Чим більш новою буде техніка і чим краще її стан, тим дорожче вона буде оцінена нашими майстрами. На підсумкову суму вплине також рейтинг виробника: популярні бренди завжди коштують більше, ніж менш розкручені. Вартість б / у телевізорів збільшується в разі, якщо на них ще діє гарантія і є всі необхідні документи.

Звертайтеся, і ви залишитеся задоволені співпрацею з нами!

Як продати телевізор б / у

Звертаючись в нашу фірму, ви завжди зможете швидко реалізувати неактуальну техніку, миттєво отримавши готівкову оплату. Вам не доведеться довго чекати оцінку: огляд проводиться при вас, після чого озвучується ціна і виплачується справедлива сума.

Щоб продати свій телевізор, ви можете викликати майстра додому або привезти техніку до нас за адресою Балабана, 29. Ми знаходимося відразу біля Краківського ринку, а тому знайти нас дуже просто. Вирішивши здійснити операцію з фірмою «Контакт», ви завжди будете в плюсі, так як:

  • Ви отримуєте гроші відразу після швидкої діагностики, яка займає не більше 20 хвилин
  • Ми пропонуємо найвигідніші ціни. Завдяки тому, що наші майстри протягом багатьох років працюють з технікою різних брендів, вони добре орієнтуються в її вартості і ніколи не занижують реальну ціну на б / у прилади.
  • Співпрацювати з нами безпечно. За багато років ми заслужили репутацію надійної компанії, яка пропонує вигідні умови. Нам можна довіряти!

Одним з вагомих переваг співпраці з нами є можливість оцінки вашого телевізора по телефону. Ви просто набираєте наш телефон, озвучуєте модель техніки, термін її експлуатації і стан, і відразу можете зорієнтуватися в ціні.

Порівнявши оцінку з пропозиціями інших компаній і приватних осіб, ви переконаєтеся, що сервісний центр «Контакт» - ваш кращий вибір!