Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Меню

Прошивка BIOS

прошивка біоса

Налагодження та перепрошивка BIOS на ноутбуці - процедура, що вимагає обов'язкового втручання професіоналів, оскільки неправильне проведення даної операції може серйозно нашкодити пристрою. При здійсненні прошивки BIOS необхідно дотримуватися безлічі нюансів, щоб зберегти роботу ноутбука.

Зазвичай фахівці рекомендують її проведення в разі несумісності при установці нових елементів або при не визначенні системою жорсткого диска.

Також нерідко поломка BIOS проявляється в тому, що ноутбук перестає включатися.

Щоб оновити Біос на ноутбуці потрібна або спеціалізована програма, або з'ємний диск зі спеціальним програмним забезпеченням (у випадку, якщо ноутбук не вмикається). Фахівець, який буде здійснювати для Вас цю процедуру заздалегідь подбає про наявність всіх необхідних для перепрошивки компонентів.

При оновленні BIOS є безліч підводних каменів, обійти які може лише майстер з певним досвідом і навичками. Не варто звертатися в кустарні майстерні, якщо Ви цінуєте свою техніку.

Слід відзначити те, що при перепрошивці в ваш ноутбук буде встановлена остання версія BIOS, яка може позитивно позначитися на швидкодії системи.

Звертайтеся тільки до професіоналів!

Додати коментар

Захисний код
Оновити