Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе!

при подальшому ремонті!

Ремонт: Viber (097) 067-01-01

Викуп: Viber (097) 050-98-96

Доставка Новою поштою

Безкоштовна діагностика

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Увага!

Ремонт обігрівачів

Температурний режим є важливою складовою комфорту, необхідного для життєдіяльності людини. В холодну пору року для підтримання прийнятного рівня тепла в приміщенні використовують спеціальне обладнання, обігрівачі — масляні, інфрачервоні, електричні.

Різні моделі пристроїв мають своє призначення і функції, але з часом їх експлуатаційні можливості знижуються і відновити колишні технічні характеристики можна тільки за допомогою професіональних майстрів. Фахівці, здатних забезпечити якісний ремонт обігрівачів будь-якої моделі, ви завжди знайдете в львівському сервісному центрі «Контакт», що знаходиться неподалік від Краківського ринку.

Сервісна підтримка — запорука довговічності обігрівачів

Функціональність та довговічність переважної більшості побутових пристроїв залежить від дотримання експлуатаційних рекомендацій виробника. Але в окремих випадках можливе дострокове зношення деталей і втрата функціональності через недосконалість конструкції пристрою, притаманній моделям деяких виробників.

Вчасне звернення до фахових спеціалістів — запорука усунення несправностей і збереження технічних характеристик обігрівача. Не варто чекати, поки прилад повністю перестане працювати, але ще більш не бажане некомпетентне втручання в його роботу.

Оптимально нагодою для звернення до майстрів-ремонтників слід вважати такі ознаки:

  • пошкодження електромережі, що під’єднана до пристрою, або її ізоляційного покриття, обрив кабелю живлення;
  • проблеми з терморегулятором, неможливість керування температурою обігріву;
  • холодний корпус приладу навіть при включених вентиляторах або індикаторах, що сигналізує про вихід з ладу нагрівального елементу чи термостата.

Незалежно від причини, що спринила несправність обігрівача, спеціалісти сервісного центра «Контакт» готові завжди прийти на допомогу і в максимально короткий термін відновити його роботу — якісно, але недорого.

Всіх клієнтів ми забезпечуємо послугами:

  • безкоштовної діагностики техніки;
  • якісного професійного ремонту та заміни необхідних деталей;
  • гарантійного обслуговування.

Сервісний центр «Контакт» — створений кваліфікованими майстрами для побутових потреб львів’ян.

Зворотній зв'язок

Вкажіть ваше ім'я.

Вкажіть ваш телефон.

Invalid Input

Поиск