Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

(063) 173-31-31, (066) 702-86-03

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Навіщо потрібно чистити ноутбук

Багато власників ноутбуків помиляються, коли думають, що для того, щоб уникнути несправностей, досить акуратно поводитися з пристроєм. При цьому користувачі забувають, що головний ворог працюючої оргтехніки — це пил і частинки бруду, що неминуче скупчуються під кришкою корпуса.

Фахівці сервісної компанії «Контакт» попереджають: без профілактичного чищення ноутбука продуктивність буде поступово знижуватися, навіть при ідеальній експлуатації. І з часом функціональність пристрою буде повністю втрачена.

Чистка ноутбука, як профілактика зламів

Збереження оптимального температурного режиму всередині корпусу ноутбука — запорука його успішної експлуатації. Всі види комп'ютерної техніки чутливі до перегріву і при відсутності охолодження швидко виходять з ладу. Скупчення пилу — один з основних факторів, що сприяють підвищенню температури під кришкою корпуса.

Річ у тому, що багато ключових вузлів комп'ютера схильні до нагрівання при інтенсивній роботі. Тому кожен ноутбук оснащений спеціальною системою, що охолоджує його елементи за допомогою повітря ззовні.

Пил та сміття проникають через вентиляційні щілини в корпусі і поступово ущільнюються, перекриваючи доступ повітряним потокам. Через підвищення температури посилюється навантаження на роботу елементів і відбувається їх передчасний знос. Захистити ноутбук від перегріву і запобігти його виходу з ладу допоможе очищення від пилових скупчень.

Як визначити, що ноутбук потребує чищення

Фахівці рекомендують проводити профілактичну чистку ноутбуків не рідше одного разу на рік. Основні ознаки забруднення комп'ютера:

  • мимовільне відключення;

  • повільна робота;

  • виражений шум під час роботи;

  • сильне нагрівання корпусу.

Чистка ноутбука проходить поетапно і передбачає повне розбирання корпусу, демонтаж системи охолодження і від'єднання комплектуючих, усунення забруднень з усіх вузлів пристрою, (нерідко, з промиванням і просушуванням), змащення кулера, зміну термопасти, зворотну збірку апарату.

Не володіючи спеціальними знаннями та досвідом, не варто навіть намагатися проводити чистку ноутбука самостійно, занадто високий ризик пошкодження важливих конструктивних елементів. Зберегти та продовжити працездатність пристрою можна, при дотриманні всього двох правил його використання: дбайливого ставлення і своєчасного профілактичного чищення від пилу його внутрішніх елементів в нашому сервісному центрі.

 

Поиск