Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

(063) 173-31-31, (066) 702-86-03

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Чи можна мити мультиварку?

На думку більшості господинь, мультиварка — це прилад, в якому можна приготувати будь-яку страву. І дійсно, завдяки багатофункціональності, цей кухонний пристрій з успіхом заміняє не тільки звичайну плиту, але й духову шафу. Але при постійному використанні техніки її поверхні вкриваються шаром бруду, відмити який буває непросто.

Майстри сервісної компанії «Контакт» у Львові застерігають: неправильно вимита мультиварка може швидко вийти з ладу. Щоб вберегти техніку від поломок, варто прислухатись до порад спеціалістів.

Чого не варто робити під час миття мультиварки

Найбільш поширена помилка, якої припускаються навіть досвідчені господині — переконаність, що достатньо помити тільки чашу мультиварки, адже їжа готується саме в ній. А кришка, паровий клапан, водозбірник і дно пристрою залишаються поза увагою.

Цього не варто робити, тому що залишки їжі та вологи на елементах приладу викликають появу плісняви і неприємного запаху, позбутися яких досить важко.

Під час очищення мультиварки не можна:

  • залишати вологу на зовнішній стороні чаші, щоб уникнути її контакту з нагрівальними елементами;
  • використовувати абразивні матеріали, здатні пошкодити антипригарне покриття;
  • залишати прилад під напругою. Перш за все необхідно витягнути шнур живлення з розетки;
  • використовувати лужні та кислотні засоби, що можуть викликати корозію поверхонь;
  • мити прилад під краном. Вода, що потрапила під корпус, провокує окислення контактів і може призвести до короткого замикання. В таких випадках мультиварні пристрої втрачають працездатність і потребують сервісного втручання.

Для очищення мультиварки від залишків страв рекомендується використовувати губку, змочену в мийному засобі. А витерти деталі насухо допоможуть серветки з мікрофібри.

Що робити, якщо під корпус мультиварки потрапила вода

Основні складові частини, що забезпечують дію мультиварки — нагрівальний елемент, мікросхеми та дроти живлення, сховані під корпусом. Дуже важливо вберегти електронні та електричні компоненти від потрапляння будь-яких сторонніх речовин.

Якщо всередину приладу потрапила вода, необхідно перевернути мультиварку догори дном і залишити до повного висихання. Важливо, щоб цей процес відбувався в природних умовах, без використання допоміжних нагрівальних засобів чи пристроїв для сушки.

Прилад, що не вмикається або перестав працювати, потрібно показати фахівцям. Досвід майстрів Центру «Контакт» — запорука бездоганної роботи вашої техніки.

Поиск