Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Типові несправності iPhone

Телефони iPhone заслужено вважаються одними з найбільш надійних на світовому ринку мобільної техніки. У таких пристроях практично не буває заводського браку, а несправності в більшості випадків виникають з вини власників. Тож якщо в роботі телефона сталися збої, відновити його функціональність в домашніх умовах вкрай складно.

Краще рішення — звернутися за допомогою професіоналів. Робітники львівської компанії «Контакт» якісно і надійно виконають всі необхідні роботи по ремонту iPhone.

Несправності iPhone, які бувають найчастіше

Найбільш поширена причина несправності iPhone — різні механічні пошкодження, що виникли при ударах або падінні телефона. На другому місці за кількістю звернень в сервісні центри — потрапляння вологи під корпус смартфона.

Внаслідок невдалої експлуатації iPhone при його використанні можуть з'явитися такі несправності:

  • iPhone впав у воду. Вода, що проникла під корпус, викликає окислення контактів. Процес корозії проходить дуже швидко і призводить до пошкодження більшості електронних елементів телефону, блокування системної плати і її повного руйнування. Врятувати ситуацію може тільки негайне звернення до сервісного центру.
  • Відсутність реакції на дотик сенсорного скла. Після перезавантаження дисфункція залишається. Збої в роботі тачскріна — результат сильного удару або дії води. У рідкісних випадках вихід дисплея з ладу можливий через злам процесора. Для розв’язання проблеми необхідна точна професійна діагностика з подальшою заміною дисплея.
  • Розбитий екран. Сильний механічний вплив призводить до пошкодження скла смартфона. Подальше використання такого апарата може стати причиною не тільки травми рук, але й пошкодження дисплея.
  • iPhone не тримає заряд. Швидка розрядка телефону, як і відсутність зарядки, можуть виникнути через деформацію роз'єма апарата, акумулятора, що вийшов з ладу, або несправного зарядного пристрою.

Серед інших поширених поломок iPhone — проблеми з вмиканням апарата, вихід з ладу камери, динаміка чи мікрофона, відсутність мережі, дисфункції кнопок.

Чим допоможуть фахівці нашого Центру

Щоб відновити роботу такого складного і багатофункціонального пристрою, як iPhone, кваліфіковані майстри компанії «Контакт» проведуть безплатну діагностику пристрою, виявлять й усунуть неполадки, замінять необхідні запчастини і виконають повне оновлення програмного забезпечення. Все це — в короткі терміни та з гарантією.

Поиск