Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Характерні поломки ноутбуків Apple

Комп'ютерна техніка, створена компанією Apple, відома своєю бездоганною якістю і безперебійною роботою. І якщо апаратні несправності бувають вкрай рідко, то проблеми, пов'язані з некоректною експлуатацією MacBook, все ж трапляються. Досвід співробітників сервісної компанії «Контакт» у Львові показує, що найчастіше необхідність в ремонті ноутбуків Apple виникає при необережному використанні пристроїв.

Рейтинг поломок ноутбуків Apple

Повсякденне застосування комп'ютерів стало звичним явищем, тому багато користувачів часто ігнорують попередження про обережність у поводженні з оргтехнікою. Результат такої необачності — наступні види поломок MacBook:

  • Ноутбук не заряджається. Така проблема нерідко буває викликана потраплянням сторонніх предметів в гніздо для зарядки або деформацією штекера після некоректного застосування.
  • Проникання рідини під корпус пристрою. Різноманітні напої, пролиті на клавіатуру ноутбука, досить швидко просочуються всередину і потрапляють на материнську плату. Саме тут розташовані важливі функціональні елементи системи. Під дією вологи контактні доріжки руйнуються, а коротке замикання виводить з ладу цілі блоки мікросхем.
  • Ноутбук не включається. Можливих причин є кілька — забруднення, попадання рідини, механічні пошкодження внутрішніх елементів, внаслідок удару або падіння.Поява на екрані смуг або миготливих фігур, зміна колірного режиму свідчить про вихід відеокарти з ладу. Найчастіше, несправність виникає на тлі перегріву, викликаного скупченням бруду на поверхнях комп'ютерних елементів.
  • Залипання клавіатури — ознака її засмічення. Частинки їжі, пил, шерсть домашніх тварин і пролиті напої скупчуються під клавішами, ускладнюючи їх рух. У разі виникнення будь-яких неполадок в роботі MacBook, необхідно терміново звернутися до фахівців для діагностики та усунення несправностей.

Як уникнути поломок ноутбуків Apple

Щоб уникнути неприємних сюрпризів під час експлуатації MacBook, необхідно пам'ятати про дбайливе ставлення до техніки Apple. Це означає, що під час роботи з пристроєм не слід вживати їжу чи напої, берегти його від ударів, падінь і перегріву, не вмикати в умовах підвищеної вологості й своєчасно здійснювати профілактичні процедури. У цьому вам завжди готові допомогти майстри сервісної компанії «Контакт».

Поиск