Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Проєктори. Основні причини поломок

Сучасні проєктори — багатофункціональні мультимедійні пристрої, які успішно застосовуються не тільки для облаштування домашніх кінотеатрів, а й для демонстрації навчальних відео або офісних презентацій.

При недотриманні правил експлуатації або при відсутності своєчасного сервісного обслуговування проєкційна техніка може вийти з ладу. Фахівці львівської компанії «Контакт» попереджають, що в подібних випадках не рекомендується ремонтувати проєктор самостійно. Виправити ситуацію допоможе тільки своєчасне звернення до майстрів.

Характерні ознаки зламу проєктора

Якщо в роботі проєктора з'явилися збої, а частина функцій стала недоступна, це свідчить про те, що деякі елементи пристрою вийшли з ладу і потребують ремонту. Найчастіше при використанні проєкційної техніки виникають такі проблеми:

  • Неякісне зображення, нечітка картинка з крапками та плямами, нерівномірна передача кольорів. Серед можливих причин — дефекти оптики, несправність колірного колеса, деградація матриці, збої в роботі керівного чіпа.
  • Пристрій перестав працювати, натискання на кнопку включення не дає результату. Таке трапляється при зламі блоку живлення або безпосередньо кнопки включення та при пошкодженні кабелю. Також несправність може бути наслідком перегорання мікросхем основної плати проєктора. Якщо ж пристрій не включається тільки при використанні дистанційного керування, значить причина в некоректній роботі ІЧ-модулів.
  • Відсутність зображення. Зазвичай поломка спостерігається при виході з ладу джерела світла. Причин може бути кілька — від зносу лампи до її механічного пошкодження.
  • Проєктор самостійно вимикається. Найбільш поширена причина поломки — перегрів пристрою через некоректну роботу блоку живлення або через забруднення внутрішніх деталей.

В домашніх умовах правильно встановити причину появи несправності вкрай складно, необхідна точна професійна діагностика та спеціальне обладнання.

Як уникнути поломок проєктора

Появи більшості несправностей проєктора можна уникнути, якщо користуватися ним не тільки дбайливо, але й з урахуванням рекомендацій виробника. Як і будь-яка цифрова техніка, проєкційне обладнання потребує догляду та регулярного сервісного обслуговування, забезпечити який завжди готові досвідчені майстри компанії «Контакт».

Поиск