Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Вічний стабілізатор напруги — це реально

Нестабільність напруги — явище, характерне для переважної більшості сучасних електромереж. Різке підвищення або зниження електричного заряду призводить до виходу побутової техніки з ладу.

Щоб захистити пристрій від непередбачених поломок, користувачі встановлюють стабілізатори напруги. Ці агрегати успішно справляються зі стрибками всередині мережі, нормалізуючи показники, і таким чином зберігаючи працездатність будь-якої домашньої техніки.

Однак самі стабілізатори напруги також схильні до появи несправностей. Забезпечити безперебійну роботу пристроїв можна, якщо дотримуватися правил їх експлуатації. Ось, що рекомендують професіонали сервісного центру «Контакт» у Львові.

Умови правильного використання стабілізаторів напруги

На роботу пристроїв, що коректують показники напруги, може вплинути декілька факторів: відповідність технічних характеристик параметрам споживання електроенергії конкретними користувачами, місце установки апарату, особливості умов експлуатації.

Безперебійна робота стабілізатора напруги можлива, якщо:

  • установка пристрою виконана професійно, з повним дотриманням вимог техніки безпеки — далеко від легкозаймистих матеріалів і впливу вологи.
  • номінальна потужність агрегату відповідає показникам підключених приладів.
  • забезпечено необхідний рівень вентиляції внутрішніх елементів апарату.

Експлуатація стабілізатора у вологому середовищі сприяє окисленню контактів електронних плат і може стати причиною загоряння. Відсутність охолодження і скупчення пилових відкладень під корпусом пристрою — головні чинники, що провокують його поломки.

Неможливо уникнути несправності стабілізатора напруги тільки при зносі комплектуючих його деталей. У всіх інших випадках вихід приладу з ладу — результат невдалої експлуатації.

Ознаки виходу з ладу стабілізатора напруги

У нашому сервісному центрі діагностика техніки проводиться безплатно. Рекомендуємо звернути увагу на такі ознаки несправностей стабілізаторів напруги:

  • невідповідність показників дійсному рівню;
  • поява шумів, постукування або тріска під час роботи пристрою;
  • проблеми з включенням.

Майстри центру «Контакт» мають високий рівень кваліфікації і допоможуть впоратися з будь-якими проблемами в роботі всіх видів побутової техніки.

Поиск