Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Квадрокоптери. Характерні несправності

Ще зовсім недавно використання квадрокоптерів було доступне тільки співробітникам силових відомств. Сьогодні можливість управління власним дроном з'явилася й у пересічних користувачів.

Найчастіше, безпілотники сприймаються, як високотехнологічні іграшки, за допомогою яких можна зробити оригінальні фотознімки. Однак квадрокоптери складаються з безлічі електронних і механічних елементів. І якщо один з них виходить з ладу, в роботі дрона з'являються неполадки.

На думку співробітників сервісної компанії «Контакт» у Львові, деякі види поломок в безпілотних системах зустрічаються найбільш часто. А щоб уникнути дорогого ремонту квадрокоптера, слід звернути увагу на ознаки появи несправності.

Види несправностей квадрокоптера

Несправності, що виникають при експлуатації квадрокоптерів, нерідко розцінюються фахівцями, як трудомісткі. Складні ремонтні дії зазвичай проводяться при поломці електронних складових дрона. Тоді як неполадки в роботі механічних елементів нерідко можна швидко виправити.

Несправності квадрокоптерів і їх можливі причини:

  • Не горить лампочка індикатора на пульті управління — це ознака розрядженої батареї.
  • Поява сильного шуму або вібрації при запуску мультикоптера свідчить про наявність пошкоджень на корпусі або гвинтах. Необхідна заміна поламаних елементів.
  • Повітряні гвинти не обертаються, безпілотник не може злетіти. Правильне встановлення пропелерів допоможе розв’язати проблему.
  • Один з повітряних гвинтів перестав обертатися. Таке буває при дисфункціях двигуна — перегоранні обмотки, зносі контактних щіток, збоях в роботі електронної системи.
  • Літальний апарат не виконує команди, якщо розрядилися батареї живлення у пульті, внаслідок корозії були пошкоджені контакти акумулятора, або управління дроном проводилося неправильно.
  • Відсутність стабільності під час польоту дрона відбувається при порушенні ініціалізації гіроскопа або при нестачі заряду акумулятора.

Без певного досвіду оцінити стан квадрокоптера самостійно досить складно. Якщо в роботі дрона з'явилися збої, краще не ризикувати й звернутися по допомогу до наших фахівців.

Професійна діагностика дозволить майстрам швидко встановити справжню причину поломки й відремонтувати безпілотник — замінити зламані деталі, усунути наслідки несправностей та провести повне тестування пристрою в режимі польоту.

Поиск