Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Гіроскутер. Плюси та мінуси

Потреба у швидкому подоланні відстаней, притаманна більшості сучасних людей, знайшла несподіваний відгук у виробників електротранспорту. Завдяки революційній появі гіроскутерів, користувачам стала доступна можливість володіння недорогим, але маневровим засобом пересування.

Переваг у нового виду транспорту багато, а от недоліки, на перший погляд, не видні. Справжній стан речей відомо тільки майстрам, виконуючим ремонт гіроскутерів. Фахівці центру «Контакт» вважають, що інформація про слабкі місця такої техніки дозволить її власникам уникнути поломок і наступних ремонтних витрат.

Плюси використання гіроскутеров

Управління власним гіроскутером відрізняється зручністю, тому під час поїздки можна повністю насолодитися не тільки швидкістю, але й почуттям свободи. На користь гіроцикла говорять й інші переваги:

  • практичність;
  • відносно невеликі розміри, компактність;
  • блискавична реакція на рухи;
  • відмінна маневровість;
  • незначна вага;
  • доступна вартість.

Гіроскутери можна використовувати практично скрізь — на вуличних тротуарах, майданчиках та навіть офісах. Пристрій не займає багато місця ні при зберіганні, ні при перевезенні й легко поміщається в сумку або рюкзак.

Однак при частому використанні гіроскутера деякі вузли пристрою можуть отримати пошкодження. Особливо часто потреба в ремонті електротранспорту виникає при неправильній експлуатації.

Мінуси гіроскутеров, про які потрібно знати їх власникам

Як показує досвід наших експертів, появи більшості несправностей гіроскутеров можна уникнути, якщо враховувати особливості їх технічних характеристик. Найбільш вразливі місця гіротранспорта:

  • акумулятор потребує регулярної підтримки;
  • чутливість до низьких температур — не варто кататися в мороз;
  • 6-дюймові шини не можна використовувати на нерівних поверхнях — краще уникати поїздок по гравію, бордюрах або земляних дорогах;
  • поява найменших тріщин на каркасі веде до виходу з ладу електронних елементів.

Крім того, не рекомендується ігнорувати миготіння індикаторів, якими зазвичай оснащені гіроскутери. Сигнали датчиків можуть свідчити про несправність окремих вузлів пристрою. Своєчасне звернення до майстрів в подібних ситуаціях — кращий спосіб не допустити аварійної ситуації. Всі види необхідної професійної допомоги в ремонті електротранспорту ви знайдете в нас — у львівському сервісному центрі «Контакт».

Поиск