Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Завдяки електронній начинці та вдосконаленій конструкції, самокати зі звичайної дитячої іграшки перетворилися в популярний і затребуваний вид транспорту. Величезним плюсом такої техніки вважається можливість швидкого й практично безкоштовного пересування. Тому їх все частіше стали використовувати не тільки для розваг, але й для поїздок у справах чи на роботу.

Електросамокати безпечні у використанні, легкі в управлінні й не вимагають спеціального догляду. Однак неуважність до правил експлуатації індивідуальних транспортних засобів може стати причиною поломки та призвести до аварійної ситуації на дорозі.

На думку експертів компанії «Контакт», існує ряд несправностей, на які важливо своєчасно звернути увагу.

Які несправності електросамокатів зустрічаються найбільш часто

Використання електросамоката нерідко супроводжується відчуттям безтурботності. Швидкість пересування й простота управління засобом формують хибне уявлення про абсолютну досконалість цього пристрою.

На тлі неуважного, часом недбалого ставлення до техніки, з'являються поломки. Найчастіше користувачі звертаються до сервісних центрів з такими несправностями електросамокатів:

  • Проблеми з зарядкою акумулятора, втрата ємності, швидка розрядка. Ймовірних причин може бути дві — завершення експлуатаційного терміну батареї або поломка деталей зарядного комплекту під дією механічного впливу.
  • Перегрів мотора — наслідок перевантаження.
  • Пристрій не вмикається або вимикається самостійно відразу після включення. Основна причина — порушення правил експлуатації, в результаті чого сталося пошкодження проводів і деталей.
  • Засіб нерівномірно рухається, трапляються ривки і різке падіння швидкості. Таке буває, коли вийшов з ладу контролер або регулятор газу.
  • Вихід з ладу електрообладнання. Поломка зазвичай виникає при попаданні вологи під захисне покриття транспортного засобу після використання під дощем.

До числа можливих причин появи несправностей в електросамокатах відносяться: природний знос комплектуючих і випадки заводського браку.

Специфіка ремонту електросамокатів

У нашій компанії послуги по діагностиці поломок, як і консультації по догляду за електросамокатами, надаються безоплатно. Ми завжди знайдемо оптимальне ремонтне рішення і повернемо працездатність будь-якого виду електротехніки швидко, надовго і з гарантією.

Поиск