Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Як вибрати квадрокоптер

Правильний вибір квадрокоптера особливо важливий для тих, хто робить свої перші кроки в освоєнні дронів. Кількість різних видів безпілотників збільшується з кожним днем, і самостійно розібратися в складнощах технічних характеристик пристроїв не кожному під силу.

На думку професіоналів нашого сервісного центру, щоб не розчаруватися у квадрокоптері, достатньо при його покупці звернути увагу всього на кілька параметрів.

Вибираємо квадрокоптер — що найголовніше

Первинний параметр вибору дрона — це та мета, задля якої робиться покупка. Важливо, щоб технічний потенціал квадрокоптера відповідав інтересам покупця. Хтось бере пристрій, щоб порадувати свою дитину, комусь важливо зробити якісні знімки, а більш досвідчені користувачі вибирають девайс «під себе» — з гарною камерою і великим радіусом дії.

Зрозуміло, що за характеристиками квадрокоптери для новачків помітно відрізняються від пристроїв, обраних професійними користувачами.

Параметри вибору квадрокоптера

Купівля безпілотника — рішення не тільки серйозне, але й відповідальне. Функціональні можливості, якими володіють квадрокоптери, не дозволяють думати про ці пристрої, як про прості іграшки. До того ж застосовувати пристрій потрібно так, щоб не порушити закон.

Кількість завдань, які здатний виконати квадрокоптер, визначається його комплектацією. Для правильного вибору безпілотника необхідно орієнтуватися на такі параметри:

  • Радіус дії — визначається дальністю передачі сигналу від пульта управління.
  • Крашестійкість. При невмілому управлінні пристрої з низьким рівнем крашестійкості можуть розбитися повністю.
  • Бюджет. Чим більше функціональних можливостей ви очікуєте від пристрою, тим дорожче він буде коштувати.
  • Час польоту — одноразовий політ без підзарядки. І розмір. Додаткові акумулятори можна приєднати тільки до пристроїв великих розмірів.
  • Стабілізація. Без підтримки осьового гіроскопа коптер не зможе триматися в повітряному просторі на стабільній висоті.
  • Позначка RTF може означати, що пристрій не обладнаний всіма необхідними пристроями для польотів.

Мета купівлі та матеріальні можливості покупців можуть бути абсолютно різними. Але конструкції квадрокоптерів відрізняються крихкістю, і при невмілому використанні пристрій здатний розбитися.

Але це не біда. Звернення до нашого Центру — найкращий спосіб відновити роботу будь-якого виду техніки. Швидко і з гарантією, тому що якісно і надійно.

Поиск