Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Вибираємо економний обігрівач

Тепло — один з параметрів середовища, комфортного для життєдіяльності людини. З приходом холодів багато користувачів не хочуть мерзнути в очікуванні роботи центрального опалення, а знаходять просте рішення виходу з ситуації — встановлення обігрівача.

Види сучасних опалювальних приладів відрізняються за багатьма параметрами. Як вибрати недорогий, але економний обігрівач з оптимальними характеристиками, підкажуть досвідчені майстри львівської ремонтної компанії «Контакт».

Особливості вибору обігрівача

Продуктивність будь-якого обігрівача залежить від рівня його енергоефективності. Характеристики пристроїв розраховуються, виходячи з площі приміщення, в якому вони будуть використовуватися. Якщо потужний обігрівач включити в кімнаті невеликого розміру, відбудеться не тільки перегрів приміщення, але й перевитрата електроенергії.

Це означає, що ступінь економності опалювальних приладів залежить від того, наскільки їх технічний потенціал відповідає умовам експлуатації. Обігрівач з оптимальними споживчими властивостями повинен володіти такими характеристиками:

  • безпека експлуатації;
  • безшумність роботи;
  • невелике споживання енергії;
  • висока швидкість нагріву;
  • рівномірний розподіл тепла в приміщенні;
  • функція регулювання ступеня нагріву;
  • невелика вага;
  • доступність ціни.

Щоб переконатися в ефективності обігрівача, досить заглянути в його технічні характеристики: коефіцієнт корисної дії й потужність пристрою повинні бути приблизно на одному рівні.

Додаткові можливості економного обігрівача

Вартість дорожчих моделей обігрівачів обумовлена наявністю розширеного функціонала. Наприклад, в пристроях, оснащених терморегулятором, можна виставляти необхідний рівень температури й таким чином контролювати його стабільність через блок управління.

Значно знизити споживання електроенергії простіше, якщо обігрівач оснащений термостатом. Ця функція забезпечує гнучку зміну потужності пристрою при досягненні необхідного рівня температури.

Хороші споживчі характеристики виділяють прилади з керамічним елементом нагрівання. Річ у тому, що кераміка має властивість швидко нагріватися й довго зберігати тепло, заодно підтримуючи рівень температури повітря.

Правильний вибір й експлуатація обігрівача — запорука його довгого життя. А в разі виникнення несправностей завжди можна усунути проблему, звернувшись в компанію «Контакт».

Поиск