Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Як вибрати квадрокоптер для дитини

Хоча квадрокоптери дуже схожі на іграшку, вони такими не є. Але управління дронами приносить величезну радість, як дорослим, так і дітям. Не дивно, що багато батьків наважуються на покупку безпілотників, заради спільного сімейного дозвілля. І ось тут виникає питання: як вибрати апарат, освоїти управління яким буде просто для всіх членів сім'ї, а головне, як зробити його запуски максимально безпечними.

Наші майстри знають, як не допустити аварій, що вимагають ремонт квадрокоптера вже після першого польоту, й готові поділитися секретами вибору такого пристрою.

Особливості вибору квадрокоптера для дитини

Важко не погодитися з твердженням, що квадрокоптери — це ультрасучасний пристрій, продукт і втілення високих технологій. Діти, що опанували техніку управління дроном, краще розвиваються, а заодно отримують чимало цінних життєвих навичок: освоюють ази технічної грамотності, вчаться оцінювати ризики при польотах, усвідомлюють можливість відповідальності за наслідки своїх дій.

Параметри вибору квадрокоптера для дітей або дорослих новачків

Головні вимоги до дрона-іграшки — доступність управління, міцність і безпека використання. Щоб зробити правильний вибір квадрокоптера для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, слід звернути увагу на наступні характеристики техніки:

  • Вартість. Немає сенсу платити великі гроші за техніку, функціональність якої не буде використовуватися.
  • Лопати потрібні для виконання маневрів при польоті. Від їх форми й розмірів залежить продуктивність дрона. Важливо, щоб пропелери мали жорсткий контур, здатний захистити дитину при контакті з працюючим пристроєм.
  • Розмір, вага і дизайн. Діти спокійно запускають свої безпілотники прямо в кімнаті. Чим менше і легше пристрій, тим простіше з ним впоратися новачкові. Чим молодше користувач, тим яскравіше має бути оформлення дрона.
  • Крашестійкість. В ідеалі повинен бути найвищий рівень, адже поки дитина засвоїть правила управління, падіння безпілотника неминучі.
  • Управління — зручний, середніх розмірів пульт, з невеликою кількістю кнопок.

При виборі квадрокоптерів для дітей старшого віку важливі також інші параметри: місткість батареї, наявність камери і її дозвіл, вантажність пристрою, дальність і час польоту, додаткові функції — повернення додому, водозахищеність, стабілізація.

Управління квадрокоптером не завжди вдається з першого разу. Але навіть невдача — це шлях до нового досвіду. Пройти його з мінімальними втратами допоможуть фахівці центру «Контакт».

Поиск