Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Топ помилок користувачів, здатних знищити найновіший смартфон

Користування смартфоном збагатило наше життя новими, раніше недоступними, можливостями. Пристрій ідеально «вписався» в повсякдення сучасної людини, тому уявити собі ситуацію, при якій потрібен ремонт смартфона, ми здатні тільки у страшному сні.

Та всупереч своїм бажанням власники мобільної техніки досить часто роблять помилки саме під час користування нею. Фахівці сервісного центру «Контакт» запевняють: деякі експлуатаційні «дрібниці» призводять до значних наслідків. Набагато простіше уникнути ситуацій, що провокують появу несправностей смартфона, ніж ремонтувати його чи навіть купувати новий.

Які дрібниці здатні «вбити» смартфон під час користування

Вибираючи гаджет, ми шукаємо пристрої з розширеним функціоналом і не дуже переживаємо за те, що не зможемо використовувати його в повному обсязі. Приємно, коли телефон має великий потенціал можливостей, та потрібно розуміти: будь-які додаткові функції не тільки потребують багато енергії, але й посилюють навантаження на технічні ресурси пристрою.

На що варто звернути особливу увагу

Зазвичай смартфони, функціональність яких використовується нераціонально, досить швидко втрачають свій потенціал, а їх продуктивність та швидкість обробки інформації стає дедалі меншою.

Тому варто звернути увагу на наступні експлуатаційні моменти:

  • Навіть дуже надійні смартфони погано переносять роботу в складних погодних умовах. Спека чи надмірний холод негативно впливають на технічні процеси пристрою, знижують його продуктивність, а з часом, призводять до появи несправностей.
  • Зв’язок через Wi-Fi та Bluetooth доступний в кожному смартфоні. Якщо ці функції постійно тримати ввімкнутими, то на пошук мережі буде використовуватись значна кількість енергії. Працювати в такому режимі тривалий час акумулятор не зможе. Крім того, злочинцям набагато простіше отримати доступ до конфіденційних даних власника телефона.
  • Яскравий екран покращує настрій, але й погіршує зір. При цьому споживається така кількість енергії, якої вистачило б на кілька днів звичайного спілкування. Та якщо зменшити рівень яскравості в налаштуваннях, то можна розвантажити акумулятор й продовжити як термін його зарядки, так і життя в цілому.
  • Як і будь-які види оргтехніки, смартфони періодично потребують спокою. Якщо є можливість відімкнути пристрій взагалі, то краще зробіть це.

Дбайливе ставлення до смартфона — основа його тривалої роботи без збоїв, зависань чи несправностей. Але якщо функціональність пристрою потребує корекції — звертайтесь. Ми, як і завжди, готові допомогти.

Поиск