Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Корисні функції проєктора для дому

Ринок мультимедійного обладнання розвивається надзвичайно стрімко, завдяки зростальному попиту на швидкий та якісний доступ до різноманітних форм інформації. До найбільш перспективних видів такої техніки відносяться проєктори. Й це не дивно. Адже саме проєкційні пристрої здатні відтворювати на екрані медіаматеріали, доступні в таких популярних гаджетах, як: телевізор, смартфон, відеокамера, фотоапарат, комп’ютер чи ноутбук.

Можливості сучасної мультимедійної техніки просто надзвичайні, але й використовувати її потрібно розумно. Наші фахівці помітили, що саме інтенсивна експлуатація пристроїв призводить до ситуацій, коли ремонт проєкторів стає неминучим. Тому важливо, щоб технічні характеристики проєкційного девайса для дому відповідали очікуванням споживача.

Що може проєктор

Головна задача будь-якого проєктора — збільшення та передача на екран зображення, відео чи тексту, збереженого на різних видах цифрових медіаджерел. При виборі техніки для сімейного користування споживачі найчастіше віддають перевагу пристроям з функціями, призначеними для облаштування домашнього кінотеатру.

Функції, що визначають рівень якості проєктора

Перше, на що звертає увагу споживач при купівлі проєктора — величезна різниця у вартості різних моделей. На ціну проєкційної техніки впливають наступні параметри:

  • Тип проєкційного приладу — мікродзеркальний DLP чи рідкокристалічний LCD. Технологія DLP на сьогодні вважається передовою, та має чимало переваг перед проєкторами інших типів. Водночас пристрої DLP коштують значно дорожче.
  • Характеристики лампи — основного джерела світла. Саме від них залежить потужність цієї деталі, яскравість та дальність світлового потоку, контрастність, а також тип затухання. Лампи, які після вимкнення гаснуть поступово, зазвичай мають більший експлуатаційний термін.
  • Роздільна здатність — ця характеристика визначає якість зображення пристрою. Чим вищий показник, тим дорожче коштує проєктор.
  • Додаткові функції, такі як: підтримка 3D, бездротове підключення, синхронізація даних та переворот зображення підвищують рівень комфортного користування проєктором.

Для сучасних людей «перебування» у світі кінематографу рівнозначно повноцінному переміщенню у віртуальний всесвіт. А для власників проєкторів — це ще й можливість отримати естетичне задоволення, не покидаючи свого житла.

Тому, якщо функціональність проєктора перестала вас задовольняти, негайно телефонуйте нашим майстрам. Розв’язання проблеми займе мінімум часу, щоб невдовзі ви змогли повернутися до захопливих кіносеансів у себе вдома.

Поиск