Email: 247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Ремонтуємо усе !

Безкоштовна діагностика

Тел.: Viber (097) 067-01-01

Доставка Новою Поштою

при подальшому ремонті !

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Працюємо по Україні

Переваги та недоліки плазмових панелей

Поняття "плазма" досить швидко ввійшло до лексикону сучасних людей, хоча принцип роботи такого обладнання мало хто розуміє. Для більшості вираз "плазмова панель" асоціюється з величезним екраном, зображення на якому позбавлене будь-яких недоліків.

Не дивно, що при виборі телевізора, покупці частіше цікавляться вартістю конкретної моделі, а не особливостями її використання чи тим, скільки може коштувати ремонт плазмової панелі.

Наші майстри вирішили поділитися висновками, зробленими на основі особистого досвіду роботи з подібною технікою.

Особливості плазмових панелей

Створюючи плазмові телевізори, розробники прагнули отримати новий тип зображення — з високим рівнем контрастності та глибокою насиченістю кольорів. Для цього були використані люмінофорні властивості газового розряду. Звідси й назва: плазма є сукупним станом іонізованого газу, яким заповнюються комірки матриці.Кожна з цих комірок відрізняється не тільки особливостями конструкції, але й строго фіксованими розмірами. Чим вище роздільна здатність картинки, тим більша кількість комірчин знаходиться під скляними пластинами панелі — цим і пояснюються виняткові габарити всіх плазмових телевізорів.

Переваги плазмових панелей

Газорозрядні технології відкрили користувачам можливість переглядати фільми у відмінній якості на великому, проте домашньому екрані. Це й стало основною причиною величезної популярності плазмових панелей у любителів кіно.

Дійсно, характеристики плазмових телевізорів заслуговують особливої уваги:

  • відсутність випромінювань, шкідливих для здоров'я людини.
  • бездоганний рівень контрасту;
  • плоский екран з великою діагоналлю;
  • яскраві, глибокі, інтенсивні, якомога ближче до природніх, кольори;
  • Крім того, плазмові екрани не мерехтять і не притягують пил.

Недоліки плазмових панелей

Одним з основних недоліків плазмових телевізорів вважається не тільки їх висока вартість. Після придбання бажаного пристрою користувача чекають нові витрати. Зріст затрат на обслуговування "плазми" пов'язаний з:

  • значним споживанням електроенергії;
  • великою вагою пристрою та необхідністю придбання надійних кріплень;
  • високою чутливістю екрана до зовнішнього впливу і, як наслідок, недешевими ремонтними роботами для відновлення його функціональності.

Наші фахівці рекомендують подумати про покупку заздалегідь і бути уважними в її використанні. А при появі будь-яких несправностей плазмових панелей, просто зателефонуйте до сервісу «Контакт».

Поиск